27 Σεπτεμβρίου 2022

mpaladoros.com

Αθλητικά και Κοινωνικοπολιτικά Νέα

Μόνο νίκη θέλει σήμερα ο Εργοτέλης απέναντι στον Διαγόρα

Το σερί αγώνων της ομάδας του Εργοτέλη συνεχίζεται με το σημερινό (29/03, 18:00) εντός έδρας παιχνίδι με τον Διαγόρα για την 27η αγωνιστική του πρωταθλήματος Super League 2.

Οι κιτρινόμαυροι θέλουν να επιστρέψουν θέλουν πάση θυσία στα νικηφόρα αποτελέσματα.

Ο Νίκος Μπαδήμας θα έχει στην αποστολή του για το σημερινό παιχνίδι τους εξής ποδοσφαιριστές: Τσέλιος, Τζελέπης, Mico, Κατσούρρι, Θεοδωράκης, Ντουμάνης, Σερβιλάκης, Αλεξάκης, Πεϊος, Πατρινός, Σαρρής, Κοκκίνης, Νeral, Κόλα, Κουτάντος, Appi και Κωστανάσιος.

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα του Νοτίου Ομίλου της  Super League 2:

Τετάρτη 30 Μαρτίου

15:00 Επισκοπή-Ηρόδοτος

Διαιτητής: Μπαϊρακτάρης (Αθηνών)

Βοηθοί: Αραβίδης (Αθηνών) – Πλακάς (Δυτ. Αττικής)

4ος διαιτητής: Αλάμπεης (Αθηνών)

Παρατηρητής: Κουρκούνας (Λασιθίου)

15:00 Καλαμάτα-ΟΦΙ

Διαιτητής: Βεργέτης Χρ. (Αρκαδίας)

Βοηθοί: Βεργέτης Δημ. (Αργολίδας) – Κύριος (Αρκαδίας)

4ος διαιτητής: Ρηγόπουλος (Ηλείας)

Παρατηρητής: Σπυράκης (Λακωνίας)

15:00 Κηφισιά-Αιγάλεω

Διαιτητής: Περράκης (Αθηνών)

Βοηθοί: Κολλιάκος (Αθηνών) – Γεωργακόπουλος (Πειραιά)

4ος διαιτητής: Καδδάς (Αχαΐας)

Παρατηρητής: Βασσάλος (Χανίων)

15:00 Ρόδος-Λεβαδειακός

Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Χριστάκογλου (Χαλκιδικής) – Βασιλόπουλος (Εβρου)

4ος διαιτητής: Τσουκαλάς (Αθηνών)

Παρατηρητής: Κασκαντίρη (Δυτ. Αττικής)

15:00 Καραϊσκάκης Αρτας-Χανιά

Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Δίπλαρης (Καρδίτσας) – Οικονόμου (Δυτ. Αττικής)

4ος διαιτητής: Μπαΐλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)

Παρατηρητής: Καλύβας (Ευρυτανίας)

15:00 Παναθηναϊκός Β-Ζάκυνθος

Διαιτητής: Πατεμτζής (Ηρακλείου)

Βοηθοί: Αρμακώλας (Κυκλάδων) – Ψύλλος (Λέσβου)

4ος διαιτητής: Καλαντζής (Θεσσαλίας)

Παρατηρητής: Πουλημάς (Κέρκυρας)

18:00 Εργοτέλης-Διαγόρας

Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)

Βοηθοί: Σινιοράκης (Χανίων) – Αναστασάκης (Χανίων)

4ος διαιτητής: Κουκουράκης (Χανίων)

Παρατηρητής: Μαράνος (Αθηνών)

Βόρειος Όμιλος

Τετάρτη 30 Μαρτίου

15:00 Βέροια-Ηρακλής

Διαιτητής: Γκάμαρης (Αθηνών)

Βοηθοί: Φωτόπουλος (Αθηνών) – Νιδριώτης (Αθηνών)

4ος διαιτητής: Φίτσας (Πρέβεζας/Λευκάδας)

Παρατηρητής: Καρακελίδης (Πέλλας)

15:00 Αλμωπός Αριδαίας-Ολυμπιακός Βόλου

Διαιτητής: Τάσσης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Μποζατζίδης (Μακεδονίας) – Τυριακίδης (Μακεδονίας)

4ος διαιτητής: Μελτζανίδης (Ημαθίας)

Παρατηρητής: Φωτιάδης (Σερρών)

15:00 Καβάλα-ΠΑΟΚ Β

Διαιτητής: Δραγάτης (Ανατ. Αττικής)

Βοηθοί: Νίκζας (Λάρισας) – Αναστασιάδης (Σερρών)

4ος διαιτητής: Μπούμπας (Ηπείρου)

Παρατηρητής: Σαββόγλου (Ξάνθης)

15:00 Θεσπρωτός-Τρίκαλα

Διαιτητής: Μέγας (Πιερίας)

Βοηθοί: Μηνούδης (Πιερίας) – Χριστοδούλου (Ημαθίας)

4ος διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)

Παρατηρητής: Μαγιάννης (Αρτας)

15:00 Πιερικός-Απόλλων Λάρισας

Διαιτητής: Κακουλίδης (Θράκης)

Βοηθοί: Τοροσιάδης (Μακεδονίας) – Δημόπουλος (Φλώρινας)

4ος διαιτητής: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

Παρατηρητής: Κοφίτσας (Καρδίτσας)

15:00 Απόλλων Πόντου-Πανσερραϊκός

Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)

Βοηθοί: Ζήρδας (Αθηνών) – Τζιώτζιος (Θράκης)

4ος διαιτητής: Τακίδης (Κιλκίς)

Παρατηρητής: Γιαννουγλίδης (Αθηνών)

15:30 Ξάνθη-ΑΕΛ

Διαιτητής: Τσακαλίδης (Χαλκιδικής)

Βοηθοί: Δημητριάδης (Καστοριάς) – Αϊνάλης (Μακεδονίας)

4ος διαιτητής: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)

Παρατηρητής: Στρατούδης (Εβρου)

Μοιραστείτε το:
error: Το περιεχόμενο του ιστοχώρου μας προστατεύεται!