3 Δεκεμβρίου 2022

mpaladoros.com

Αθλητικά και Κοινωνικοπολιτικά Νέα

Οι προπονητές των ομάδων της Γ εθνικής

Επιτέλους σέντρα στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής 2022-23 και το liganews.gr σας παρουσιάζει τους προπονητές των ομάδων στους πέντε ομίλους.

1ος όμιλος

Καμπανιακός: Ηλίας Σαπάνης

Απόλλων Παραλιμνίου: Νίκος Καραμπετάκης

ΑΟ Καβάλας: Γιώργος Αγγελίδης

Αρης Αβάτου: Κώστας Μπερδελής

Θερμαϊκός Θέρμης: Κώστας Καζανάς

Δόξα Δράμας: Κυριάκος Κετσιεμενίδης

Ποσειδώνας Μηχανιώνας: Αγγελος Ζαζόπουλος

Πανθρακικός: Νίκος Μπαχαρίδης

Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου: Δημήτρης Σίτσας

Βύρων Καβάλας: Μπάμπης Καζεπίδης

ΓΣ Ξάνθης (Ορφέας Ξάνθης): Μπάμπης Χατζημεστής

Νέστος Χρυσούπολης: Κώστας Βασιλακάκης

Πανδραμαϊκός: Πέτρος Στοΐλας

2ος όμιλος:

Μακεδονικός Φούφα: Νίκος Κατακαλίδης

ΠΑΟΚ Κρηστώνης: Τόνι Γκονζάλες – Κώστας Ιωαννίδης

ΠΟ Ελασσόνας: Νίκος Φώλλας

ΑΕΠ Κοζάνης: Εουτζένιο Σένα

Ολυμπιακός Βόλου: Σάκης Θεοδοσιάδης

Εδεσσαϊκός: Αλέξανδρος Κούρτογλου

Πιερικός: Λεωνίδας Μπίλης

ΓΑΣ Σβορώνου: Νίκος Θεοδοσιάδης

ΑΟ Χανιώτης: Χρύσανθος Λευκαρίτης

Δωτιέας Αγιάς: Δημήτρης Μπουκουβάλας

Κοζάνη ΦΣ: Νίκος Μπαδήμας

Εθνικός Νέου Κεραμιδίου: Δημήτρης Παυλίδης

Καστοριά: Ηλίας Σολάκης

3ος όμιλος

ΑΟ Υπάτου: Γιώργος Αντωνόπουλος

ΑΟ Χαλκίς: Πέτρος Ζουρούδης

Τηλυκράτης: Ανδρέας Παντζιαράς

Απόλλων Πάργας: Λευτέρης Βέρμπης

Αστέρας Πετριτή: Γιάννης Σφακιανάκης

Ζάκυνθος: Μάριος Παναγιώτου

Βύζας Μεγάρων: Δημήτρης Καλύκας

Τρίκαλα: Τάκης Ρούσσας

ΠΟ Φήκης: Νίκος Μανούρας

Πανελευσινιακός: Ανδρέας Σκέντζος

Διγενής Νεοχωρίου: Βαγγέλης Μπρισίμης

ΑΕ Λευκίμμης: Παναγιώτης Κορομπόκης

Ναυπακτιακός: Γιάννης Νταλακούρας

Παναγρινιακός: Βασίλης Ξανθόπουλος

4ος όμιλος:

Πανιώνιος: Νίκος Κούστας

Ερμιονίδα: Μάρκος Στεφανίδης

Πανγυθεατικός: Σταύρος Μανιάτης

Πανηλειακός: Γιώργος Κούτσης

Ιάλυσος: Βαγγέλης Χαντές

Ρόδος: Νίκος Κουρμπανάς

Αιολικός: Δημήτρης Παπασπύρου

ΑΕ Μυκόνου: Θεοφύλακτος Παχατουρίδης – Βαγγέλης Βλάχος

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου: Δημήτρης Κρεμμύδας

Παναργειακός: Παναγιώτης Τζαναβάρας

ΑΟ Πυλίου Κω: Δημήτρης Χρυσόπουλος

ΑΟ Διαβολιτσίου: Κώστας Παλαμάρας

Αίας Γαστούνης: Αλέξης Γαβριλόπουλος

ΑΠΣ Πάτραι: Σταμάτης Σαρρής

5ος όμιλος:

ΑΕ Μοσχάτου: Άκης Τζουμερκιώτης

Αγιος Ιερόθεος: Αντώνης Δρακόπουλος

Φωστήρας: Μουράτ Σεροπιάν

ΑΟ Τυμπακίου: Μιχάλης Κουτεντάκης

ΑΟ Αγίου Νικολάου: Μανώλης Σκύβαλος

Θύελλα Ραφήνας: Νίκος Μεσολόγγης

Αλμυρός Γαζίου: Μανώλης Παπαματθαιάκης

Αρης Πετρούπολης: Γιάννης Σιλεβίστας

Εθνικός: Νεκτάριος Πανταζής – Θεόφιλος Καλύβας

ΑΠΟ Κερατσινίου: Φώτης Θανέλλας

ΑΟ Πόρου: Γιάννης Χατζησεβαστός

ΑΟ Αγίας Παρασκευής: Πάρης Κωνσταντακόπουλος

ΓΣ Μαρκό: Πέτρος Τσιγκούλης

Γιούχτας ΑΟ: Νίκος Σουργιάς

Μοιραστείτε το: