ΕΠΣΗ: Το Σάββατο και την Κυριακή συνεχίζονται τα πρωταθλήματα
Α1 Κατηγορία ΕΠΣΗ (18η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | Π.Ο.Α. – ΡΟΥΒΑΣ | ΠΟΑ | Σάββατο | 04/02/23 | 15:00 | ||
2. | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Σάββατο | 04/02/23 | 15:00 | ||
3. | ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΒΟΝΗ | ΠΟΑ | Σάββατο | 04/02/23 | 18:30 | ||
4. | ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΑΣΙΤΕΣ | ΘΡΑΨΑΝΟΥ | Κυριακή | 05/02/23 | 15:00 | ||
5. | ΡΩΜΑΝΟΣ – ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ | ΕΛΙΑΣ | Κυριακή | 05/02/23 | 15:00 | ||
6. | Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΠΑΝΟΜ | ΠΑΝ/ΜΙΟΥ – ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ | Κυριακή | 05/02/23 | 15:00 | ||
7. | Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ | ΚΡΟΥΣΩΝΑ | Κυριακή | 05/02/23 | 15:00 | ||
8. | ΔΑΜΑΣΤΑ – ΜΙΝΩΙΚΗ | ΔΑΜΑΣΤΑΣ | Κυριακή | 05/02/23 | 18:30 | ||
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ – 1ος Όμιλος (13η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
9. | ΛΙΝΤΟ – ΠΟΗ | ΛΙΝΤΟ | Σάββατο | 04/02/23 | 15:00 | ||
10. | ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ | ΠΑΝ/ΜΙΟΥ – ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ | Κυριακή | 05/02/23 | 11:30 | ||
11. | ΑΣΗΜΙ – ΤΥΛΙΣΟΣ | ΑΣΗΜΙΟΥ | Κυριακή | 05/02/23 | 15:00 | ||
12. | ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΓ. ΔΕΚΑ | Κυριακή | 05/02/23 | 15:00 | ||
13. | ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – Ε.Γ.Ο.Η | ΑΛΜΥΡΟΥ | Κυριακή | 05/02/23 | 15:00 | ||
Α2 Κατηγορία ΕΠΣΗ – 2ος Όμιλος (13η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
14. | ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ | ΒΟΡΡΩΝ | Σάββατο | 04/02/23 | 15:00 | ||
15. | ΠΗΓΑΣΟΣ – ΜΟΧΟΣ | ΑΣΤΡΙΤΣΙΟΥ | Σάββατο | 04/02/23 | 15:00 | ||
16. | ΚΑΝΑΡΙΑ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010 | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Κυριακή | 05/02/23 | 11:30 | ||
17. | ΔΩΡΙΕΑΣ – ΔΙΑΣ | ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 05/02/23 | 15:00 | ||
18. | Α.Σ. ΠΑΛΙΑΝΗ – ΖΑΡΟΣ | ΠΑΛΙΑΝΗΣ | Κυριακή | 05/02/23 | 15:00 | ||
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ – 1ος Όμιλος (12η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
19. | ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΡΟΔΙΑ | ΘΡΑΨΑΝΟΥ | Σάββατο | 04/02/23 | 15:00 | ||
20. | ΕΛΠΙΔΕΣ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ Β΄ | ΠΑΝ/ΜΙΟΥ – ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ | Κυριακή | 05/02/23 | 11:30 | ||
21. | ΓΟΡΤΥΣ – ΓΑΡΙΠΑ | ΑΓ. ΔΕΚΑ | Κυριακή | 05/02/23 | 11:30 | ||
22. | ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ – ΚΟΡΑΚΑΣ | ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ | Κυριακή | 05/02/23 | 15:00 | ||
Β΄ Κατηγορία ΕΠΣΗ – 2ος Όμιλος (12η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
23. | ΡΑΥΚΟΣ – ΚΟΡΟΙΒΟΣ | ΚΡΟΥΣΩΝΑ | Σάββατο | 04/02/23 | 15:00 | ||
24. | Α.Ε. ΚΡΗΤΩΝ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ | ΚΑΛΕΣΩΝ | Σάββατο | 04/02/23 | 15:00 | ||
25. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ Α.Σ.Η. | ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ | Σάββατο | 04/02/23 | 15:00 | ||
26. | ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ | ΕΡΓΟΤΕΛΗ | Σάββατο | 04/02/23 | 15:00 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.